Farmbot Poland hello

Hello. I’m looking for Users from Poland☺
Hej. Poszukuje uzytkownikow z Polski. Prosze o kontakt.

Cześć Hubert,

Możesz się ze mna kontaktować :slight_smile:

Moj FP na FB to https://www.facebook.com/farmbotpolska/

Pozdrawiam,
Maricn

Cześć
Niestety nie mogę wejść na podany adres fb. Czy możesz podać mi jakiegoś zwykłego maila do Ciebie?
Pozdrawiam
Hubert

gardener@wp.pl

Witam,

Też jestem szczęśliwym posiadaczem z polski. Udało mi się złożyć mojego farmbota i jestem w trakcie programowania sekwencji. Czy ktoś z was ma już doświadczenia z poprzedniego roku czy dopiero teraz zaczynacie sadzenie? W jakiej fazie macie już swoje farmboty?

Dzień dobry:) Jestem dziennikarką portalu Sztuczna Inteligencja (www.sztucznainteligencja.org.pl) i szukam ludzi, którzy używają FarmBota u nas, w Polsce; chcę zapytać, jak to działa, jak się sprawdza, jak im się podoba. Czy mogłabym prosić o kontakt? Bardzo by mi było miło! To mój mail: monika.redzisz@opi.org.pl Pozdrawiam:)

Cześć! Czy nadal działasz z Farmbotem? Niestety link do fb nie działa. Będę wdzięczna za kontakt!

Cześć! Czy nadal działasz z farmbotem? Jestem zainteresowana współpracą:) proszę o kontakt barb.stelmachowska@gmail.com

Cześć, nadal sie zajmuję, ale jakoś nie mam czasu na publikacje :frowning:

Gdzie stacjonujesz? Szukam FarmBota do pokazania na wystawie… Idealnie gdyby ktoś zgodził się go wypożyczyć lub jeśli składał sam własnego - pomógł w postawieniu drugiego:) Myślisz, że jesteś w stanie pomóc?